D.A.G. zoekt vrijwilligers!

Geplaatst op: 09 oktober 2017Categorie: Nieuws

D.A.G. zoekt vrijwilligers!


Medewerkers voor de dierenambulance gezocht

Dierenambulance Groningen is op zoek naar meer vrijwilligers!
Momenteel is de dierenambulance enigszins onderbemand, wij hebben zeker nog 15 mensen nodig om dit te kunnen compenseren. Hierdoor staat onze 2eambulance regelmatig stil, wat natuurlijk niet de bedoeling is.

Voor wie?

Iedereen kan zich aanmelden om bij ons te komen werken, echter hebben ouderen een voorkeur. Omdat deze mensen over het algemeen meer levenservaring hebben, gaat onze voorkeur uit naar deze vrijwilligers. Maar iedereen met hart voor dieren is welkom om ons team te komen versterken.

Eén van onze medewerkers, Peter Kraaijenga (66 jaar) oud politiemedewerker, rijdt regelmatig rond op onze laatste aanwinst de elektrische scooter. Hier doet hij ook het beheer van. Peter Kraaijenga draait volledig met ons mee en heeft het erg naar zijn zin.
 
De vrijwilligers functie betreft:

·         circa 20 uur per week

·         Auto en meldkamerdienst (autodiensten kunnen enigszins uitlopen)

·         1 nachtdienst per 2 weken en/of 1 maal in de 2 weken een weekenddienst

·         Boven de 55 jaar hoeft u geen nachtdiensten te draaien!

·         U ontvangt een gecertificeerde Dieren EHBO cursus en een cursus administratie van ons

·         U dient natuurlijk affiniteit met dieren te hebben

·         Ook het afleggen van overleden dieren hoort bij ons werk

 

Heeft u interesse om ons team te komen versterken?
Neem dan contact op met info@dierenambulance-groningen.nl o.v.v. ‘Vrijwilligerswerk’.
Vergeet niet u NAW- en contactgegevens te noteren.